सियारीमा २६ जनाको PCR परिक्षणमा २६ जना सबै नेगेटिभ

Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

तुलसी राम पौडेल
सियारी, भाद्र ८

विश्वब्यापी महामारिको रूपमा फैलिएको नोबेल कोरोना भाइरस कोभिड -१९ को सक्रमण रोक्न रुपन्देहीको सियारी गाउँ पालिकामा जोखिममा पर्नसक्ने व्यक्तिहरुको PCR परिक्षण गरिएकोमा सबै नेगेटिभ रिजल्ट आएको छ।गाउपालिकाले यहि भाद्र ४ गते क्वारेन्टाइन , समुदाय र संक्रमित को सम्पर्कमा आएका व्यक्तिहरु समेत २६ जनाको स्वाब संकलन गरि कोरोना परिक्षणको लागि पठाएको थियोे ।
यो भिडियो पनि हेर्नुहोस्-

२६ जना नेगेटिभ मध्य १८ जना सियारी वडा नम्बर २ स्थित मैनहिया मा.वि.को क्वारेन्टाइनका थिए ।
क्वारेन्टाइनका १८ जना नेगेटिभ कोरोना भएका व्यक्तिहरुलाइ सियारी गाउँ पालिका अध्यक्ष अयोध्या थारुले सोमबार विदाइ गर्नुभयो। सो अवसरमा उहाले १ हप्ता होम क्वारेन्टाइनमा बस्नुपर्ने ,सामाजिक दुरि कायम गर्नुपर्ने लगायत स्वास्थ मापदण्डका नियमहरु पालन गर्नुपर्ने सुझाव दिनुभएको थियो । हाल मैनहिया क्वारेन्टाइनमा ८ जना रहेका छन ।हालसम्म सक्रमित १८ जनामध्य ६ जना कोरोना जितेर घर फर्किसकेका र १२ जना आइसोलेसनमा रहेका छन् ।


Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hello Nepal Tv

हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम नेपाली भाषाको समाचार पोर्टल हो । समाचार ,विचार,मनोरञ्जन,खेलकुद,प्रवास, र विश्वका खबर ,सुचना प्राविधि,सौन्दर्य,रोचक सामाग्री ,मिडिया तथा जीवनका बिभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणहरु सम्बन्धी हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम का प्राथमिकता हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *