गायक यज्ञ सापकोटा र तेजु सापकोटाको ‘रोटी रत्यौली’ सार्वजनिक

Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

सन्तोष बस्याल
पाल्पा २६ भाद्र ।

गायक यज्ञ सापकोटा र तेजु सापकोटाको आवाजमा रहेको नया सांगितिक कोशेली बजारमा आएको छ । रोटी रत्यौलीको नामक उक्त गिति संग्रह मार्फत सापकोटा द्धय फेरी एक पटक संगितिक बजारमा छाउने प्रयासमा रहेका छन । माया प्रेमको बिषय बस्तु समेटेर तयार पारिएको गितले प्रेमी जोडीको आवाज बोल्ने गाएक सापकोटा बताउछन । टिपिकल शब्द समेटी तयार गरिएको उक्त गितका शब्द शालिकराम भण्डारीले लेखेका हुन भने संगित गाएक सापकोटाले दिएका छन । अकला देबी म्युजिक युटुब च्यानल मार्फत सार्बजनिक भएको उक्त गितको भिडियो समेत एकदमै उत्कृष्ट बनेको छ । अहिलेका चर्चित गाएक तथा मोडल रामजी खांडलाइ फिचरिङ्ग गरिएको भिडियोमा उनलाइ साथ दिएकी छन पबित्रा काफलेले । गितको भिडियोमा बिरेन्द्र भट्टको छायांकन र अमृत चापागाइको सम्पादन रहेको छ भने भिडियोलाई मदन खडकाले निर्देशन गरेका हुन ।
भिडियो पनि हेर्नुहोस्-


Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hello Nepal Tv

हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम नेपाली भाषाको समाचार पोर्टल हो । समाचार ,विचार,मनोरञ्जन,खेलकुद,प्रवास, र विश्वका खबर ,सुचना प्राविधि,सौन्दर्य,रोचक सामाग्री ,मिडिया तथा जीवनका बिभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणहरु सम्बन्धी हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम का प्राथमिकता हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *