चिकित्सक र स्वास्थ्यकर्मीसहित २० संक्रमित थपिए

Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

पाल्पा,३० भाद्र।
पाल्पामा सोमवार एकैदिन ९ स्वास्थ्यकर्मी सहित २० जना कोरोनाका नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । प्रदेश जनस्वास्थ्य कार्यालय भैरहवामा गरिएको परिक्षणमा २४ घन्टामा २० जना कोरोना संक्रमित थपिएका हुन् ।लुम्बिनी मेडिकल कलेज, प्रभासका ४ डाक्टर, ३ स्टाफ नर्स, ३ बिरामी गरि १० जना, यूनाईटेड मिशन अस्पताल तानसेनका एक डाक्टर, एक अनमि, एक कर्मचारी र एक बिरामी गरी ४ जना, जिल्ला अस्पताल पाल्पाका कर्मचारी र उनका छोरी गरि २ जना, बगनाँसकालीका बाबुछोरा गरि २ जना र तिनाउँका २ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको हो । सोमवारसम्म पाल्पामा ८३ जना समुदाय स्तरका संक्रमित देखिएका छन । पाल्पामा सोमवार थपिएका २० सँगै अहिलेसम्म ६ सय ८० जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ भने हालसम्म ५ सय ७० जना निको भएर घर फर्किएका छन् भने २ जनाको मृत्यु भएको छ ।
यो भिडियो पनि हेर्नुहोस्-


Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hello Nepal Tv

हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम नेपाली भाषाको समाचार पोर्टल हो । समाचार ,विचार,मनोरञ्जन,खेलकुद,प्रवास, र विश्वका खबर ,सुचना प्राविधि,सौन्दर्य,रोचक सामाग्री ,मिडिया तथा जीवनका बिभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणहरु सम्बन्धी हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम का प्राथमिकता हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *