मानपकडी बुद्ध चोकमा सिसि टी.भी. क्यामरा जडान

Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

नगेन्द्र के.सी.
शुद्दोधन,असोज १४

शुद्दोधन गाउँपालिका ५ मानपकडी बुद्ध चाेक मा सिसि टीभी क्यामरा जडान गरिएको छ।विगतका केही दिन अघि विभिन्न खालका घटनालाई मध्यनजर गरि वडा नं-५काे कार्यालयले सो सिसि टीभी क्यामरा गरिएको शुद्दोधन गाउँपालिका ५ का वडा सचिव हिरालाल भुसालले बताउनुभयो। साउन १६ गते चिल्ड्रेन पार्कमा मसानघाटकाे बनाउने भनी भएको तोडफोडले उग्ररूप लिएपछि विभिन्न खालका घटनाहरु भएको र मानपकडी बुद्ध चोकको सेरोफेरोमा चोरी हुने र मादक पदार्थ सेवन गरी झैझगडा बढेको कारणले सिसि टी.भी. क्यामरा जडान गरिएको शुध्दाेधन-५ का वडा अध्यक्ष पुन्नेराम गौतमले बताउनुभयो।
यो भिडियो पनि हेर्नुहोस्-


Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hello Nepal Tv

हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम नेपाली भाषाको समाचार पोर्टल हो । समाचार ,विचार,मनोरञ्जन,खेलकुद,प्रवास, र विश्वका खबर ,सुचना प्राविधि,सौन्दर्य,रोचक सामाग्री ,मिडिया तथा जीवनका बिभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणहरु सम्बन्धी हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम का प्राथमिकता हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *