विश्वशान्ती युवा क्लब क्वाटर फाइनलमा प्रवेश

Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

तुलसी राम पौडेल
फर्साटिकर, पौष १६

रुपन्देहीको शुद्दोधन गाउपालिका -४ सौ फर्साटिकर स्थित फर्साटिकर युवा क्लबको आयोजनामा संचालित शुद्दोधन गाउपालिका आठौं फर्साटिकर कप फुटबल प्रतियोगितामा बिहिवार बिश्वशान्ती युवा क्लब सालझण्डी भर्सेस फर्साटिकर एकेडेमी बीच खेल प्रतिस्पर्धा सम्पन्न भएको छ।सम्पन्न प्रतिस्पर्धामा बिश्वशान्ती युवा क्लब सालझण्डिले ४-२ गोलको अन्तरले फर्साटिकर एकेडेमीलाई पराजित गरि बिश्वशान्ती युवा क्लब सालझण्डी बिजय भएको हो ।

बिहीबारको सम्पन्न खेलको म्यान अफ द म्याच घोषित हुनुभएका फर्साटिकर एकेडेमीका सन्जय चौधरीलाई खेल संयोजक टेकु भण्डारीले नगद एक हजार पाच सय नगद प्रदान गर्नुभयो ।
शुक्रबारको खेल चादनी युवा क्लब दानापुर भर्सेस फर्साटिकर युवा क्लब बीच हुने खेल संयोजक टेकु भण्डारीले बताउनु भयो ।


Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hello Nepal Tv

हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम नेपाली भाषाको समाचार पोर्टल हो । समाचार ,विचार,मनोरञ्जन,खेलकुद,प्रवास, र विश्वका खबर ,सुचना प्राविधि,सौन्दर्य,रोचक सामाग्री ,मिडिया तथा जीवनका बिभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणहरु सम्बन्धी हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम का प्राथमिकता हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *