फुलबारी गाइज, आठौ फर्साटिकर कपको फाइनलमा

Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

तुलसी राम पौडेल
फर्साटिकर, पौष २२

रुपन्देहीको शुद्दोधन गाउपालिका -४ सौ फर्साटिकर स्थित फर्साटिकर युवा क्लबको आयोजनामा पौष १० गतेदेखि संचालित शुद्दोधन गाउपालिका आठौं फर्साटिकर कप फुटबल प्रतियोगिता अन्तरगत बुधबार फुलबारी गायज बुटवल भर्सेस सुनौलो संगम देविनगर बीच खेल प्रतियोगिता सम्पन्न भयो ।सम्पन्न खेल प्रतियोगितामा फुलबारी गायज बुटवल एकका विरुद्ध ५ गोलको अन्तरले फुलबारी गायज बुटवल बिजयी भएको छ।बुधबारको खेलमा म्यान अफ घोषित हुनुभएका फुलबारी गायज बुटवलका जर्सी नम्बर ८ का सबि गुरुङलाई फर्साटिकर युवा क्लबका सस्थापक अध्यक्ष दामोदर पङ्गेनिले पुरस्कार प्रदान गर्नुभयो।


बिहिवारको दोस्रो सेमिफाइनल खेल सेन्ट्रलफ कलेज बिएफसी चितवन भर्सेस चादनी युवा क्लब दानापुर बीच हुने खेल संयोजक टेकु भण्डारीले बताउनु भयो ।


Click here to Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hello Nepal Tv

हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम नेपाली भाषाको समाचार पोर्टल हो । समाचार ,विचार,मनोरञ्जन,खेलकुद,प्रवास, र विश्वका खबर ,सुचना प्राविधि,सौन्दर्य,रोचक सामाग्री ,मिडिया तथा जीवनका बिभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणहरु सम्बन्धी हेल्लो नेपाल टि.भि. डटकम का प्राथमिकता हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *